Послуги

Послуги клініки Стоматологія Пальміра у Харкові

Надаємо максимальний спектр послуг своїм дорослим пацієнтам, а малюкам проводимо сучасне ортодонтичне лікування різних патологій прикусу.

Навіщо потрібне професійне чищення зубів і чим загрожує наліт на зубах? Що включає індивідуальна гігієна і як правильно чистити зуби? Читайте тут.

Не запускайте хвороби зубів. Запалення та кровоточивість ясен, рухливість, часткова відсутність зубів, хронічна інфекція – всього цього можна уникнути.

Усунемо проміжки між зубами, покращимо колір або неправильну форму зубів, відновимо зруйновані або відсутні зуби, змінимо лінію посмішки та овал обличчя.

Дізнайтеся, чому лазерна стоматологія в Харкові краща за традиційну. Прийнятні ціни, гарний результат.

Гарантія на всі види протезування зубів – від вінірів, металокерамічних та керамічних коронок до знімних протезів. Лише безпечні сучасні матеріали.

Видалення простих, складних, ретенованих зубів мудрості, кісти зуба, остеопластики та ін. операції без травми та болю – це реальність у Стоматології Пальміра.

Найкраща альтернатива традиційному протезування зубів – імплантологія. Використовуємо тільки якісні матеріали, що дають гарантоване приживання імпланту.

Порушення прикусу, викривлені зуби чи великі міжзубні проміжки – це не лише естетична проблема, а й небезпека розвитку захворювань ясен.