Медтехніка

Наше кредо — ніякого болю!

Наша мета — здорові зуби та гарні посмішки пацієнтів.

Медичні інструменти для хірургії, нейрохірургії, акушерства та гінекології, оториноларингології, урології, офтальмології та стоматології. Інструментарій для проколів, впорскування, відсмоктування та вливання. Шовні голки

Медтехніка, Харків. Медичні інструменти для хірургії, нейрохірургії, акушерства та гінекології, оториноларингології, урології, офтальмології та стоматології. Інструментарій для проколів, впорскування, відсмоктування та вливання. Шовні голки

Представляємо перелік виробів медичного призначення, які поставляються УП ТОВ фірмою "Пальміра" медичним установам, центрам, клінікам, поліклінікам, лікарням та торгуючим організаціям за оптовими цінами за безготівковий розрахунок.

Зробіть замовлення на суму від 2000,00 грн. та отримайте безкоштовну доставку до складу перевізника ("Нова пошта", "Автолюкс", "Нічний експрес", "Ваш час" і т.д.).

Можливе постачання іншого медичного обладнання, інструменту, витратних матеріалів, які не увійшли до цього прайс-листу, за договірними цінами в найкоротші терміни.

Діє гнучка система знижок.

Вироби медтехніки, зазначені знаком * - до ціни додається ПДВ 7%.

Замовити медтехніку в Харкові, а також інструментарій та вироби медичного призначення можна також за телефонами: +38 057 732-15-79 (тел/факс.) та +38 050 323-21-78 (моб.), e-mail: palmyra_ltd@ukr.net або, зв'язавшись із нашим адміністратором.

Увага! Ціни можуть змінюватися. Перед тим, як зробити замовлення, будь ласка, уточнюйте ціну та наявність товару на складі.